• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
logo

Rozkład jazdy SKM i Polregio w Trójmieście

Ze stacji
Do stacji
Data
Godzina

Godziny

00 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23

Minuty

00 05 10 15 20 25
30 35 40 45 50 55

Z: GDYNIA GŁÓWNA

DO: Gdańsk Port Lotniczy

Data odjazdu: 5 grudnia 2023

pokaż rozkład na poprzedni dzień

03:05

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 53 min

przyjazd o: 03:58

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

04:38

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 56 min

przyjazd o: 05:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

04:46

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 05:09

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

05:25

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 51 min

przyjazd o: 06:16

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

06:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 06:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

06:31

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 06:54

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

07:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 07:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

07:16

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 53 min

przyjazd o: 08:09

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

07:31

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 07:54

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

08:07

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 08:30

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

09:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 09:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

10:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 10:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

10:40

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 59 min

przyjazd o: 11:39

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

11:09

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 11:33

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

12:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 12:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

13:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 13:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

13:24

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 53 min

przyjazd o: 14:17

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

14:16

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 14:39

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

14:23

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 54 min

przyjazd o: 15:17

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

14:36

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 14:59

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

15:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 15:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

15:36

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 52 min

przyjazd o: 16:28

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

16:16

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 16:39

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

16:26

Polregio

peron: II, tor: 2

czas podróży: 54 min

przyjazd o: 17:20

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

16:38

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 17:02

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

17:11

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 17:34

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

18:18

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 18:42

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

19:11

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 53 min

przyjazd o: 20:04

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

19:13

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 19:36

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

20:15

Polregio

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 20:38

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

20:27

Polregio

peron: II, tor: 1

czas podróży: 57 min

przyjazd o: 21:24

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

21:16

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 53 min

przyjazd o: 22:09

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

22:43

Polregio

peron: IV, tor: 7

czas podróży: 53 min

przyjazd o: 23:36

kurs obsługiwany przez Polregio

trasa przejazdu honorowane bilety PKP SKM oraz Polregio - Taryfa Pomorska

Legenda

  • SKM Połączenie realizowane przez SKM
  • Polregio Połączenie realizowane przez Polregio
  • P Przesiadka
  • S1 Gdańsk Wrzeszcz <-> Wejherowo
  • S11 Kartuzy <-> Gdańsk Port Lotniczy <-> Gdańsk Wrzeszcz <-> Gdynia Główna
  • S2 Gdańsk Wrzeszcz <-> Gdańsk Port Lotniczy <-> Gdańsk Osowa <-> Gdynia Główna
  • S8 Kościerzyna <-> Gdańsk Osowa <-> Gdynia Główna
  • S9 Kościerzyna <-> Gdańsk Wrzeszcz


Wszelkie uwagi dotyczące rozkładów jazdy SKM prosimy kierować korzystając ze strony:
http://www.skm.pkp.pl/dla-pasazera/skargi-reklamacje-zapytania
Wszelkie uwagi dotyczące rozkładów jazdy Polregio prosimy kierować korzystając ze strony:
https://polregio.pl/pl/obsluga-klienta/reklamacje-skargi-wnioski/

Uwagi dotyczące działania internetowych stron rozkładu prosimy kierować do rozklady@trojmiasto.pl

Sprawdź się

Jak nazywa się most nad Martwą Wisłą, po którym poruszają się tramwaje na Przeróbkę oraz Stogi?