logo

Rozkład jazdy kolejki SKM i PKM w Trójmieście

Ze stacji
Do stacji
Data
odjazdu przyjazdu
Godzina

Godziny

00 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23

Minuty

00 05 10 15 20 25
30 35 40 45 50 55

Ze stacji GDYNIA GŁÓWNA

Do stacji Gdańsk Port Lotniczy

Data odjazdu: 22 stycznia 2022

Najbliższa kolejka za

4 min

Następne kolejki za

22 min, 62 min

03:53

Polregio

czas podróży: 48 min

przyjazd o: 04:41

Kurs obsługiwany przez Polregio

04:36

Polregio

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 04:59

Kurs obsługiwany przez Polregio

05:26

S2

peron: V, tor: 10

czas podróży: 23 min

przyjazd o: 05:49

odległość: 22 km

07:19

S2

peron: V, tor: 9

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 07:42

odległość: 22 km

07:32

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 73 min

przyjazd o: 08:45

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (22min)

szczegóły

08:25

Polregio

czas podróży: 26 min

przyjazd o: 08:51

Kurs obsługiwany przez Polregio

08:45

P

S11

peron: V, tor: 10

czas podróży: 33 min

przyjazd o: 09:17

odległość: 22 km

przesiadki: 1 (9min)

szczegóły

08:59

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 80 min

przyjazd o: 10:19

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (27min)

szczegóły

10:19

S2

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 10:42

odległość: 22 km

10:42

S9

peron: V, tor: 10

czas podróży: 54 min

przyjazd o: 11:35

odległość: 31 km

11:00

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 81 min

przyjazd o: 12:21

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (31min)

szczegóły

11:04

Polregio

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 11:28

Kurs obsługiwany przez Polregio

11:59

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 68 min

przyjazd o: 13:07

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (18min)

szczegóły

12:23

Polregio

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 12:47

Kurs obsługiwany przez Polregio

12:29

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 79 min

przyjazd o: 13:48

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (29min)

szczegóły

13:11

Polregio

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 13:35

Kurs obsługiwany przez Polregio

13:40

S9

peron: V, tor: 9

czas podróży: 45 min

przyjazd o: 14:25

odległość: 31 km

14:03

S2

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 14:26

odległość: 22 km

14:57

S2

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 15:20

odległość: 22 km

15:30

S9

peron: V, tor: 9

czas podróży: 49 min

przyjazd o: 16:19

odległość: 31 km

16:10

Polregio

czas podróży: 32 min

przyjazd o: 16:42

Kurs obsługiwany przez Polregio

16:40

S9

peron: II, tor: 2

czas podróży: 46 min

przyjazd o: 17:26

odległość: 31 km

16:59

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 73 min

przyjazd o: 18:12

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (23min)

szczegóły

17:31

S2

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 17:54

odległość: 22 km

18:12

Polregio

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 18:36

Kurs obsługiwany przez Polregio

18:29

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 57 min

przyjazd o: 19:26

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (7min)

szczegóły

19:08

S9

peron: V, tor: 9

czas podróży: 59 min

przyjazd o: 20:07

odległość: 31 km

19:26

Polregio

czas podróży: 25 min

przyjazd o: 19:51

Kurs obsługiwany przez Polregio

20:06

S2

peron: V, tor: 10

czas podróży: 24 min

przyjazd o: 20:29

odległość: 22 km

20:32

S9

peron: V, tor: 9

czas podróży: 47 min

przyjazd o: 21:19

odległość: 31 km

21:23

S9

peron: V, tor: 10

czas podróży: 48 min

przyjazd o: 22:10

odległość: 31 km

21:29

P

S1

S2

peron: I, tor: 502

czas podróży: 70 min

przyjazd o: 22:39

odległość: 32 km

przesiadki: 1 (20min)

szczegóły
pokaż rozkład na kolejny dzień

Legenda

  • P Przesiadka
  • S1 Lębork <-> Wejherowo <-> Rumia <-> Gdynia Główna
  • S11 Kartuzy <-> Gdańsk Port Lotniczy <-> Gdańsk Wrzeszcz <-> Gdynia Główna
  • S2 Gdańsk Wrzeszcz <-> Gdańsk Port Lotniczy <-> Gdańsk Osowa <-> Gdynia Główna
  • S8 Kościerzyna <-> Gdańsk Osowa <-> Gdynia Główna
  • S9 Kościerzyna <-> Gdańsk Port Lotniczy <-> Gdańsk Wrzeszcz <-> Sopot <-> Gdynia Główna


Wszelkie uwagi dotyczące rozkładów jazdy prosimy kierować do skm@skm.pkp.pl
Uwagi dotyczące działania internetowych stron rozkładu prosimy kierować do skm@trojmiasto.pl

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił przystanek SKM na wysokości ul. Uczniowskiej?